HAKKIMIZDA

15 yıllık turizm deneyimi ışığında bir araya getirilmiş ekibimiz ve şekillendirilmiş kurumsal yapımız ile İspanya, Portekiz, Fransa, İtalya, Fas, Küba ve Meksika’da turistlik geziler, kurumsal toplantı ve organizasyonlar, kongreler, temalı toplantılar, bayi toplantıları ve fuar organizasyonlarında müşterilerimize çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz. Bu kapsamda paket tur programları organizasyonları, vip gezi programları, transfer hizmetleri, rehberlik hizmetleri, tercümanlık hizmetleri, konaklama hizmetleri, kongre, fuar ve toplantı düzenlemeleri ile müşterilerimizin yurt dışında hiç bir zorluk ile karşılaşmadan, güven içinde, kaliteli hizmet alarak programlarını gerçekleştirmelerini sağlamayı hedef almaktayız.

İspanya Devleti’nin yasal izinleri ile kurulmuş ve AXA sigortanın turizm alanında karşılaşılabilecek her türlü olumsuzluğa karşı güvence sağlayan hizmetleri ile misafirlerinin ve çözüm ortaklarının konfor ve güvenliğini esas alan acentemiz için kurumsal firma ve acentelerden, hizmetlerimizden yararlanan her bir misafirimize kadar herkes değerlidir. Bizim için müşteri değil, çözüm ortağı ve misafirlerimizsiniz ve her türlü programımızda bu anlayışın güven ve konforunu sizlere sunmak en temel önceliğimizdir.

Armitour ile çalışma deneyimi size özel olduğunuzu hissettirecek, güvenin ve konforun rahatlığını yaşatacak en önemli sermayemizdir.

HAKKIMIZDA

15 yıllık turizm deneyimi ışığında bir araya getirilmiş ekibimiz ve şekillendirilmiş kurumsal yapımız ile İspanya, Portekiz, Fransa, İtalya, Fas, Küba ve Meksika’da turistlik geziler, kurumsal toplantı ve organizasyonlar, kongreler, temalı toplantılar Devamını Oku

İLETİŞİM

  • +34633167096 – +34958961266
  • Calle Lérida, No.3 Planta 1, Oficina 5 18006 Armilla, Granada/İspanya

ARMITOUR